Bir Tane 'Acun' Var O da Şeyma’da

Acun Ilıcalı henüz evliyken onunla aşk yaşadığı için sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından eleştiri oklarının hedefi haline gelen Şeyma Subaşı, yine takipçilerine ayar verdi.

Bir Tane 'Acun' Var O da Şeyma’da
Bir Tane 'Acun' Var O da Şeyma’da Meltem Yuksel
Bu içerik 1715 kez okundu.

Zeynep Ilıcalı’yla evliyken Acun Ilıcalı ile aşk yaşayan ve bir tanede Melisa adında kız çocuğu dünyaya getiren Şeyma Subaşı, sosyal medyada kendisini eleştirenlere esprili şekilde cevap veriyor.

Eylül ayında yapacağı evliliğin telaşı içinde olan Subaşı hakkında yapılan eleştirilere de sessiz kalmıyor. Yıllar öncesinde henüz 19 yaşındayken katıldığı ‘Var Mısın Yok Musun’ programındaki görüntüsü üzerinden alay konusu haline gelen ve "Herkese bir Acun lazım" şeklinde eleştirilere maruz kalan Şeyma, bu tarz yorumlara sert tepki göstermek yerine onların üzerine gidiyor ve kendisiyle dalga geçenleri ti'ye almaktan mutlu oluyor.

Geçtiğimiz haftalarda çeşitli estetik operasyonlar geçirdiği yönünde eleştirilere maruz kalan ve bunları kendince eleştiren Subaşı bu seferde 'Herkese bir Acun lazım' lafını gündemine taşıdı ve Acun Ilıcalı ile yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak kendisini eleştirenlere "Ama bir tane Acun var o daa.." notuyla cevap verdi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Rihanna’nın Suudi Aşkı Evli Çıktı

Şeyma Subaşı Zeynep Ilıcalı Acun Ilıcalı Sosyal Medya Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500