Bir Yıllık İlişkiyi Para Mevzuları Bitirdi

İrem Derici ve Lider Şahin ayrılığının nedeni ortaya çıktı. Şarkıcıya konser ayarlayan Şahin, Derici'yle para konusunda anlaşamayınca aile nedeniyle gerilen iplerin tamamen koptuğu öğrenildi.

Bir Yıllık İlişkiyi Para Mevzuları Bitirdi
Bir Yıllık İlişkiyi Para Mevzuları Bitirdi Ecem Şenol
Bu içerik 1321 kez okundu.

Yaklaşık bir yıldır büyük aşk yaşayan İrem Derici ve Lider Şahin ayrılmasının ardından, ikilinin birlikte çektirdikleri tüm fotoğraflar sosyal medya hesaplarından silindi.

Eşi Rıza Esendemir'den boşandıktan sonra usta sanatçı Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin'le aşka yelken açan İrem Derici, sevgilisinin annesi Didem Şahin'in ilişkiye karşı çıkmasıyla zor günler yaşamıştı.

Bir yılı aşkın süren ilişkiyi Şahin'in annesi de kabullenmiş görünmesine rağmen ilişkinin bitme sebebi olarak Lider Şahin’in annesi olduğu düşünülmüştü. Kulislerde konuşulan son dedikodulara göre ise İrem Derici'nin menajerliğini de yapan Lider Şahin'le iş anlaşmazlığı nedeniyle ayrıldığı söylentileri başladı.

İddiaya göre şarkıcıya konser ayarlayan Şahin'le Derici, para konusunda anlaşamayınca aile nedeniyle gerilen iplerin tamamen koptuğu öğrenildi. Dedikodulara göre Derici, Antalya'da konser verdikten sonra Çeşme'deki evinde kendisini bekleyen Lider Şahin'e haber vermeden Bodrum'a tatile gidince ayrılık da kaçınılmaz oldu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Şeyma ve Acun Yarışmada Tanışmamışlar

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500