“Bırakın Beni Delirmek Üzereyim”

38 bin kişinin tahliye olacağı af kanunundan yararlanamayan Deniz Seki delirmek üzereyim dedi.

“Bırakın Beni Delirmek Üzereyim”
“Bırakın Beni Delirmek Üzereyim” Meltem Yuksel
Bu içerik 3321 kez okundu.

OHAL bünyesinde yayımlanan ve 38 bin mahkumun tahliyesinin önünü açan kararnameden yararlanamayan Deniz Seki isyan etmiş durumda. Cezaevinden yine bir mektup yazan ünlü şarkıcı Yaşadıklarım aklıma geldikçe delireceğim dedi.

Deniz Seki’nin Mektubu Şöyle:

“Bu mektubu gözyaşlarım yanağımdan süzülürken, ellerim tir tir titrerken bu haksızlığa maruz kaldığım için kendime sorduğum bir sürü soru arasında boğulduğum için kursun yemiş gibiyim, yaralandım çok diyebilmek için yazıyorum.

Hak mı bu? Uyuşturucu Ticareti ve Temini yüzünden bana ithap edilen bu aşağılık suçlama altında ezilmekten ezilmiş vaziyetteyim. Sessiz çığlığım duyulsun diye yazıyorum bu cümleleri… 1 yıl denetim yasasından faydalanan ben, yine aynı suçtan muzdarip işlemediğim bu rezil suçtan muzdarip ben hala hapishanede. Ne yaptım ben? Niye 2 yıl denetim vurmuyor?

Cezaevinde edebimle hapis yattığımdan beri ne değişti de ben 2 yıl denetimden faydalanamıyorum? Nerde kaldı şimdi Adalet? Sorarım size? Sorun bakalım bu kuruma hiçbir saygısızlığım bir yanlışım olmuş mu? Hani iyi hal indirimi?

Bir sanatçıyım, ben yırttım kendimi beni yeniden yargılayın diye. Reddettiler o başvurularımı… Peki, reddedenler nerde şimdi? Yarısı Fetö’cü çıktı ve hapisteler!

Peki, ben neredeyim, hapiste!

Bu ceza düzenlemesi yapıldı da 1 yıl denetimden faydalanan aynı suç OHAL dolaysıyla KHK nerede 2 yıla çıkan denetimden niçin faydalanamıyorum. Delireceğim düşündükçe.

Şimdi beni gerçekten sevenler sorun bunun hesabını. Ben bir şey yapamıyorum maalesef…

Siz sorun. Cevabını bulursanız bana da söyleyin.

Bu saçma haksızlığın kefaretini kim nasıl ödemeli ve ben ne yapmalıyım?

Yeniden yargılanmak bile haram edilmiş bana bu canım ülkemde…

Sevgi ve saygılarımla…"

deniz seki deniz seki tahliye deniz seki tahliye oluyor mu deniz seki dinle deniz seki sevgilisi af kanunu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Emre     0000-00-00 Herkes ektiğini biçer