“Bıraksınlar Bu İşi”

'Kapı' adlı sinema filmiyle beyazperdeye dönmeye hazırlanan usta oyuncu Kadir İnanır, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. İnanır, geçtiğimiz haftalarda ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ filminin finali hakkında ortaya atılan iddiaya da açıklık getirdi.

“Bıraksınlar Bu İşi”
“Bıraksınlar Bu İşi” Meltem Yuksel
Bu içerik 830 kez okundu.

'Kapı' adlı sinema filmiyle beyazperdeye dönmeye hazırlanan usta oyuncu Kadir İnanır, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.

Bir ayakkabıcıdan yaptığı alışveriş sırasında objektiflere yansıyan Kadir İnanır, ” Filmimiz yakın zamanda vizyona girecek. İçime sinen bir proje olmasaydı yer almazdım” dedi. Ali Özgentürk’ün 40 yıl aradan sonra söylediği, ”Türkan Şoray, ‘Selvi Boylum Al Yazmalım'ın sonunda Kadir İnanır'a dönmek istedi” çıkışı hatırlatılması üzerine sanatçı, bir hayli sinirlendi.

İnanır, ”Bıraksınlar bu işi nereden çıkartıyorlar böyle bir şeyin olduğunu! O filmin her şeyi Cengiz Aytmatov’a aittir. O film gündeme geldiği zaman ilk Aytmatov’a sorulması gerekir. Onun dışında konuşmak ayıptır, saygısızlıktır!” diyerek sert bir çıkışta bulundu.

Son günlerin en çok konuşulan iki isimi Müjdat Gezen ve Metin Akpınar’ın adliyeye ifadeye çağrılması hakkında ise yöneltilen soruya, ”O konuya girmek istemiyorum.” diyerek bulunduğu yerden ayrıldı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ayşen Gruda'dan Korkutan Haber

Kadir İnanır Müjdat Gezen Metin Akpınar Cengiz Aytmatov Türkan Şoray Selvi Boylum Al Yazmalım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500