Birbirlerine O Gözle Bakamazlar

Verdiği kiloların yanı sıra Hakan Altun'la birlikte olduğu iddialarıyla da magazin gündeminde yer alan Seren Serengil, iki konuya da açıklık getirdi.

Birbirlerine O Gözle Bakamazlar
Birbirlerine O Gözle Bakamazlar Nilay Işık
Bu içerik 2252 kez okundu.

Mide ameliyatının ardından verdiği kiloların yanı sıra Hakan Altun'la aşk yaşadığı iddialarıyla da magazin gündeminde adından söz ettiren Seren Serengil, merak edilen bu iki konuya da açıklık getirdi.

Ölüm riskini göze alarak mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdiğini belirten Serengil, ameliyat öncesi vasiyetini yazdığını açıkladı.

Öldüğü takdirde köpeklerinin, oturduğu evde oturmaya devam etmelerini istediğini ifade eden ünlü şarkıcı, annesinden kendisini deniz gören bir yere gömmesini istediğini söyledi.

Hakan Altun'la aşk yaşadığı yönünde iddialar ortaya atılan Serengil, 'Hakan benim en değerlim ama sevgilim değil; 15 yıllık arkadaşım' ifadelerini kullandı.

Hakan Altun'la yakın arkadaşlarının da aynı olduğunu ve aynı arkadaş grubunun içerisinde bulunduklarını açıklayan ünlü şarkıcı, Instagram üzerinde de birlikte fotoğraf paylaşınca insanların kendilerini yakıştırdığını ama birbirlerine o gözle bakmadıklarını ifade etti.

seren serengil hakan altun seren serengil hamile seren serengil seren serengil mide ameliyatı seren serengil eski hali seren serengil yeni hali seren serengil son hali seren serengil instagram hakan altun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500