Biri Halkın İnsanı Diğeri....

Cem Yılmaz, Bodrum antik tiyatroda, MFÖ konserine Defne Samyeli’yle gitti. Şovmenin kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını geri çevirip resmen etten duvar örmesi tepkilere neden oldu.

Biri Halkın İnsanı Diğeri....
Biri Halkın İnsanı Diğeri.... Meltem Yuksel
Bu içerik 875 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bodrum antik tiyatroda, MFÖ konserine Defne Samyeli’yle gelen Cem Yılmaz'ın tavrı hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini ret eden Yılmaz, sevenleriyle arasına etten duvar ördürdü.

Aynı konsere gelen Ali Sunal'ın hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Çift, gazetecilerin sorularını cevaplamazken konser alanına giriş yapan çift en ön sırada ayrılan yere oturdu. Hayranlarının sevgi seline karşılık vermeyen şovmen fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini de reddetti.

Komedyen, fotoğraf çektirmek isteyen küçük bir çocuğun da fotoğraf isteğini geri çevirdi. Cem abi diye bağıran çocuğu engelleyen korumalar gözüne ışık tutarak Yılmaz'ın yanından uzaklaştırdı.

Cem Yılmaz'ın hemen yan sıraların da oturan Ali Sunal ise hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirip minik hayranlarıyla sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Oyuncunun eşi Nazlı Kurbanzade'nin mütevazi tavırları da dikkatlerden kaçmadı.

Twitter üzerinden açıklama yapan ünlü komedyen, “Çok tuhaf… Konsere gittik dün, çok güzeldi. Önümüzde, konser alanının görevlileri ‘Lütfen oturun konser başlayacak, yapmayın, buraya toplanmayın’ diye görevlerini yapmaya çalışıyorlardı… Yarın ‘Etten duvar ördürdü, korumaları dehşet saçtı’ yazacaklar dedim ve hiç şaşırtmadılar!” dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yeliz Yeşilmen'in Kilolarıyla Başı Dertte

Ali Sunal Cem Yılmaz Defne Samyeli Konser MFÖ Koruma Fotoğraf Sosyal Medya Twitter Bodrum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500