Biseksüel Olmayan Kaldı mı?

Dünyaca ünlü bir aktris olan Bella Thorne, Snapchat hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğraf aracılığıyla biseksüel olduğunu ilan etti.

Biseksüel Olmayan Kaldı mı?
Biseksüel Olmayan Kaldı mı? Nilay Işık
Bu içerik 2069 kez okundu.

18 yaşındaki dünyaca ünlü aktris Bella Thorne, Snapchat hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım aracılığıyla biseksüel olduğunu açıkladı.

Erkek arkadaşı Gregg Sulkin'den ayrıldığını geçtiğimiz günlerde duyuran Thorne, Cara Delevingne ve Kristen Stewart'ı örnek alarak cinsel kimliğini açıkça ifşa etmekten çekinmedi.

Genç bir kadınla öpüşürken çektiği fotoğrafları Snapchat hesabı üzerinden paylaşan genç oyuncu, Twitter üzerindeki bir takipçisi tarafından kendisine yöneltilen biseksüel olup olmadığı sorusuna olumlu yanıt verdi.

Kendisini biseksüel olarak kabul eden ve cinsel kimliğine saygı duyan takipçilerine çok teşekkür eden Thorne, attığı tweet'e iftihar anlamına gelen 'pride' hashtag'ini eklemeyi de ihmal etmedi.

bella thorne bella thorne instagram bella thorne snapchat bella thorne kaç yaşında bella thorne sevgilisi bella thorne biseksüel bella thorne lezbiyen bella thorne twitter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500