Bolt’un Çıplak Dansı Baştan Çıkarmış

Jamaikalı ünlü atlet Usain Bolt’la yatakta çektirdiği fotoğraflar ile dikkatleri üzerine çeken Jady Duarte, Bolt ile Olimpiyat köyünde geçirdiği gecenin detaylarını anlattı.

Bolt’un Çıplak Dansı Baştan Çıkarmış
Bolt’un Çıplak Dansı Baştan Çıkarmış Meltem Yuksel
Bu içerik 4826 kez okundu.

Olimpiyat şampiyonu Usain Bolt’un geçtiğimiz günlerde Jady Duarte isimli genç bir bayanla yatakta çekilmiş fotoğraflarını WhatsApp’tan arkadaşlarına gönderince o pozlar basına sızmıştı. Bütün dünyanın dikkatini üzerine çeken Duarte o geceyi anlattı.

Gece kulübünde tanıştıktan sonra ünlü atletle birlikte Olimpiyat köyüne gittiklerini ve geceyi tek kişilik yatakta geçirdiklerini belirten genç bayan; "Bolt Rihanna’nın Work isimli şarkısında dans etti. Güçlü kasları ve çıplak dansıyla beni baştan çıkartmaya çalışıyordu" ifadelerini kullandı. Kendisini lüks bir otel yerine Olimpiyat köyüne götürmesine şaşırdığını söyleyen Duarte; Aslında buna çok dikkat etmedim. Çünkü yol boyunca sürekli öpüştük dedi.

İşsiz olan ve iki çocuğu olan genç kadın kendisini öğrenci olarak tanıttığını ve Usian Bolt’un taksiye binmesi içinde 100 dolar verdiğini de sözlerine ekledi.

usain bolt usain bolt sevgilisi usain bolt koşu usain bolt olimpiyat usain bolt fotoğrafları jady duarte jady duarte usain bolt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500