Boşanalı 6 Ay Oldu, Yeniden Evleniyor

Eşi Kaan Tangöze ile olan evliliğinin sona ermesini hala hazmedemeyen Seçkin Piriler'e yanıt, Tangöze'nin evlilik kararı aldığı sevgilisi Kıvılcım Ural'dan geldi.

Boşanalı 6 Ay Oldu, Yeniden Evleniyor
Boşanalı 6 Ay Oldu, Yeniden Evleniyor Nilay Işık
Bu içerik 2743 kez okundu.

Duman grubunun solisti olan eşi Kaan Tangöze ile olan evliliğinin aldatılma nedeniyle sona ermesinin ardından boşanmayı hala hazmedemeyen Seçkin Piriler'e yanıt, Tangöze'nin evlilik kararı aldığı sevgilisi Kıvılcım Ural'dan geldi.

Geçtiğimiz gün katıldığı 'Renkli Sayfalar' isimli magazin programında eski eşi Tangöze'nin kokusunu özlediğini ve aldatılmanın ölümden beter olduğunu açıklayan Piriler'e yanıt gecikmedi.

Ünlü şarkıcının önceki gün Cihangir'de objektiflere yakalanan sevgilisi Ural, ilişkilerinin nasıl gittiği sorusuna karşılık evlenmeye karar verdiklerini fakat detayları sevgilisi olmadan paylaşamayacağını söyledi.

Kıvılcım Ural'dan bir hayli şaşırtan bu evlilik çıkışının, eski eş Seçkin Piriler'in açıklamalarına misilleme olarak yapıldığı iddia edildi.

kaan tangöze kaan tangöze eşi kaan tangöze karısı kaan tangöze eski eşi kaan tangöze boşandı kaan tangöze sevgilisi kaan tangöze seçkin piriler seçkin piriler kaan tangöze kıvılcım ural kıvılcım ural kaan tangöze ev
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500