Boşanma Davasının Günü Netleşti

Boşanma arifesinde oldukları bilinen Gülben Ergen ile Erhan Çelik ikilisinin duruşma tarihleri belli oldu.

Boşanma Davasının Günü Netleşti
Boşanma Davasının Günü Netleşti Nilay Işık
Bu içerik 2382 kez okundu.

Evliliklerini sonlandırma kararı alarak magazin gündeminde büyük yankı uyandıran Gülben Ergen ile Erhan Çelik çiftinin boşanma davalarının tarihi netleşti.

Bir iş adamı ile aşk yaşayarak eşine ihanet ettiği gerekçesi ile evliliğinin bittiği iddia edilen Ergen, 'Renkli Sayfalar' isimli magazin programı aracılığıyla iddialara cevap verdi. 'Ne demek bu ne demek? Yıllardan beri bunları söyleyen ben, evliyken bile ihanet iddialarını dile getirenlere cevap vermedim' ifadelerini kullanan ünlü şarkıcı, iddiaları sert bir şekilde yalanladı.

Evliliğinin bitmesi nedeniyle üzüntü içerisinde olduğunu belirten ünlü şarkıcı, bu üzüntüyü atlatmak adına oğulları ile birlikte tatile çıktığını açıkladı.

Boşanma haberleri ile birlikte birbirlerini sosyal medya hesapları üzerinde takip etmeyi bırakan, birlikte çekilen fotoğraflarını silen ve evlerini ayırma kararı ikiliden Erhan Çelik'in evden ayrılırken Atlas, Ares ve Güney'e ait tişörtleri hatıra olarak aldığı ortaya çıktı.

İki senedir devam etmekte olan Gülben Ergen ve Erhan Çelik evliliğini sona erdirecek olan boşanma davasının ise 2 Aralık tarihinde gerçekleşeceği öğrenildi.

gülben ergen gülben ergen eşi gülben ergen kocası gülben ergen boşanıyor gülben ergen boşandı gülben ergen evlendi gülben ergen düğün gülben ergen erhan çelik erhen çelik gülben ergen erhan çelik boşanıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500