Boşanma İddialarına Şok Cevap

Wilma Elles, ikizlerinin babası Kerem Göğüş’le ilişkisinin sona erdiğini iddiaları hakkında yaptığı açıklamasında, Zaten evli değildik, boşanma durumu yok” dedi. Diğer taraftan çiftin çocukları dünyaya geldikten sonra evlendikleri iddia edilmişti.

Boşanma İddialarına Şok Cevap
Boşanma İddialarına Şok Cevap Meltem Yuksel
Bu içerik 736 kez okundu.

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisiyle şöhreti yakalayan Alman asıllı Wilma Elles, 2011 yılında iş insanı Kerem Göğüş’e aşk yaşamaya başladı. Son zamanlarda ise hiç yana yana görüntülenmeyen çiftin, bu kez boşandığı iddia edildi.

Çiftin 2015 yılında da Milat ve Melodi adlı ikizleri dünyaya geldi. Elles ve Göğüş’ün çocukları dünyaya geldikten sonra nikâh masasına oturdukları şeklinde haberler ortaya çıktı. Son zamanlarda hiç yana yana görüntülenmeyen ikilinin bu kez boşandığı iddia edildi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan oyuncu özel hayatı hakkında konuşmak istemediğini söyledi.

Wilma Elles, “Evliliğiniz resmi olarak bitti mi” sorusuna ise “Biz zaten resmi olarak evli değildik. O yüzden boşanma durumu yok” şeklinde cevap vererek kafaları karıştırdı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Hedefim Şener Şen"

 

Kerem Göğüş Wilma Elles Boşanma Nikah İkiz Bebek Öyle Bir Geçer Zaman ki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500