Boşanma İddialarını Romantik Tatille Yalanladılar

Popçu Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti, uzun süre sonra birlikte görüntülenerek, haklarında çıkan boşanma iddialarına yanıt vermiş olduç

Boşanma İddialarını Romantik Tatille Yalanladılar
Boşanma İddialarını Romantik Tatille Yalanladılar Ecem Şenol
Bu içerik 810 kez okundu.

Bir süredir boşanma dedikoduları ile boğuşan çift, çıktıları Bodrum tatilinde stres attı. Aylardır yan yana görüntü vermeyen Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, kiraladıkları lüks tekne ile Yalıkavak’ta açıklarında gün boyu teknede oturarak sohbet etti.

Bir ara bot ile kıyıya gelen ve gazetecileri fark eden popçu, iyi kamufle olamadıklarını söyleyerek muhabirlere takıldı. Ortaklarını teknesine getirerek kısa süreli toplantı yapan Dalkılıç, sonrasında deniz sefası yaptı.

 

İş adamı Serdar Bilgili ile aynı teknede tatil yaptığı ve eşine ihanet ettiği iddiası ile karşı karşıya gelen Merve Boluğur, ‘’yapılan haber tamamen şerefsizlik” yazarak sert bir açıklama yapmıştı. Eşine destek veren Dalkılıç, eşiyle birlikte gün boyu birlikte denize girdi.

Türkiye’nin en güzel bayanlarından olan Boluğur, fit ve düzgün vücudu ile dikkat çekerken, su içinde vakit geçiren ikili, sonrasında çıkarak birbirlerini yıkadı. Yaşanan tüm iddialar sonrası ilk kez görüntülenen çift, evliliklerinde sorun olmadığını bir kez daha göstermiş oldu.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hadise Deprem Sonrası Sokakta Uyudu

 

Merve Boluğur Murat Dalkılıç Aşk Evlilik Boşanma İddia İhanet Yalanlama Tekne Tatil Keyfi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500