Boşanma Sonrası Ekonomik Buhranda

Maddi sıkıntı yaşadığı öğrenilen Gülben Ergen, başkanlığını yürütmekte olduğu yardım derneğinin genel merkezini boşaltarak kiraya vermek zorunda kaldı.

Boşanma Sonrası Ekonomik Buhranda
Boşanma Sonrası Ekonomik Buhranda Nilay Işık
Bu içerik 1926 kez okundu.

Maddi açıdan zor bir süreçten geçtiği öğrenilen Gülben Ergen, başkanlığını yürütmekte olduğu 'Çocuklar Gülsün Diye' isimli yardım derneğinin genel merkezini boşaltarak kiraya vermek zorunda kaldı.

Etiler Aytar Caddesi'nde genel merkezi bulunan derneğin gelirlerinin azalması ve devletten yeterli desteğin sağlanamaması sonucunda zor durumda kalan Ergen, son çare olarak derneğin Etiler'deki dairesini boşalttı. 2010 senesinde kurulan ve oldukça zorlu bir süreçten geçtiği öğrenilen derneğin elemanlarının, ünlü şarkıcı tarafından 'Dadı Mutfakta' isimli restoranda çalıştırılmaya başlandığı öğrenildi.

Konuya dair açıklama yapan Ergen, kendi adını taşıyan film şirketine ait olan Etiler Aytar Caddesi'nde bulunan bürolarını daha küçük bir daireye taşınmak amacıyla böyle bir karar aldıklarını ve olayın tamamen ekonomik olduğunu söyledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

İrem Derici'nin Zaafı Dantel
 
Gülben Ergen Gülben Ergen Eşi Gülben Ergen Kocası Gülben Ergen Eski Eşi Gülben Ergen Eski Kocası Gülben Ergen Boşandı Gülben Ergen Erhan Çelik Gülben Ergen Derneği Çocuklar Gülsün Diye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500