Boşanmayıp Çocuk Yapacaklar

Eşi Chloe Loughnan ile boşanacağı iddia edilen Serdar Ortaç, iddialar hakkında açıklama yapma gereği duydu.

Boşanmayıp Çocuk Yapacaklar
Boşanmayıp Çocuk Yapacaklar Nilay Işık
Bu içerik 1509 kez okundu.

2014 senesinde dünya evine girdiği eşi Chloe Loughnan ile olan evliliğini sonlandıracağı öne sürülen Serdar Ortaç, birlikteliği hakkında ortaya atılan iddialara dair açıklama yapma gereği duydu.

Sürekli olarak boşanma iddiaları ile gündeme gelen ikiliden Loughnan'ın Amerika'ya taşınma talebini reddederek evliliğini tehlikeye soktuğu iddia edilen Ortaç, 'Renkli Sayfalar' isimli magazin programının canı yayınına Amerika'dan bağlanarak durumla ilgili bilgi verdi.

Eşi ile ayrılma ya da Miami'ye taşınma gibi düşüncelerinin olmadığını belirten ünlü şarkıcı, boşanma iddialarını bir kez daha yalanladı. 2017'de Loughnan ile çocuk sahibi olmak istediklerini söyleyen Ortaç, eşine hala ilk günkü gibi aşık olduğunu belirtti.

Chloe'nin kırılgan bir çiçek olduğunu ve tırnağının dahi acıması durumunda kendisinin canının yandığını ifade eden popçu, eşinin Otur' deyince oturacak bir kız olmadığını ve ona başına buyruk olduğu için aşık olduğunu itiraf etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Caner Erkin Asla Akıllanmıyor
 
serdar ortaç serdar ortaç eşi serdar ortaç karısı chloe loughnan serdar ortaç evlendi chloe loughnan ortaç serdar ortaç instagram serdar ortaç şarkıları serdar ortaç chloe loughnan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500