Böyle Fedakar Başkan Görülmedi

Gümüşlükspor'un başkanlığını yapmakta olan ünlü oyuncu Nejat İşler, yeni filminden kazandığı bütün parayı takımına yatırdı.

Böyle Fedakar Başkan Görülmedi
Böyle Fedakar Başkan Görülmedi Nilay Işık
Bu içerik 1497 kez okundu.

Gümüşlükspor'un başkanlığını yapmakta olan ünlü oyuncu Nejat İşler, 'İkimizin Yerine' isimli yeni filminden elde ettiği bütün kazancını takımına bağışladı.

Mayıs ayında piyasaya sürdüğü ve kendi hayatını anlattığı 'Gerçek Hesap Bu' isimli kitabının gelirini Gümüşlükspor'a bağışlayan İşler, 1,5 senedir başkanlığını yapmakta olduğu takımına yeni bir bağışta bulundu.

Üç senenin akabinde Serenay Sarıkaya'yla birlikte kamera karşısına geçtiği 'İkimizin Yerine' isimli filminde canlandırdığı karakter karşılığında 80 bin TL kazanan ünlü oyuncu, bu parayı kulübünün giderleri için harcadı.

21 Ekim tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin gişesinden elde edeceği ek gelirini de direkt olarak kulübünün kasasına aktaracağı öğrenilen Nejat İşler, hayranları tarafından takdir edildi.

gümüşlükspor nejat işler filmleri nejat işler gümüşlükspor nejat işler nejat işler takımı nejat işler kitap nejat işler gerçek hesap bu gerçek hesap bu nejat işler ikimizin yerine ikimizin yerine nejat işler serenay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500