Böyle Hadsizlik Görülmedi

İki sene evli kaldığı Erhan Çelik ile yollarını ayıran ünlü şarkıcı Gülben Ergen, hakkında ortaya atılan iddialar karşısında ateş püskürdü.

Böyle Hadsizlik Görülmedi
Böyle Hadsizlik Görülmedi Nilay Işık
Bu içerik 1705 kez okundu.

İki sene evli kaldığı Erhan Çelik'ten boşandıktan sonra adı farklı isimlerle anılmaya başlanan Gülben Ergen, hakkında ortaya atılan iddialar karşısında ateş püskürdü.

Tek celsede biten iki senelik evliliğinin ardından eski eşi Mustafa Erdoğan'la yeniden barışacağı ve iş adamı Engin Yeşil ile aşk yaşadığı gibi iddialarla magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren Ergen, en sonunda dayanamayarak sessizliğini bozdu.

Sosyal medya hesabı üzerinden konuya ilişkin açıklamada bulunan ünlü şarkıcı, ilk def böyle sert bir çıkış sergiledi. Hakkında atıp tutanlara laf yetiştirmek için 140 karakterin asla yetmeyeceğini ifade eden Ergen, tanımadığı isimlerle adını eşleştirme çabasında olanları hadsizlik ve terbiyesizlik yapmakla itham etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Ferhunde'yle Meryem Çakırbeyli Karşı Karşıya
 
Gülben Ergen Gülben Ergen Eşi Gülben Ergen Kocası Gülben Ergen Eski Eşi Gülben Ergen Eski Kocası Gülben Ergen Boşandı Gülben Ergen Erhan Çelik Gülben Ergen Mustafa Erdoğan Gülben Ergen Instagram Gülben Ergen Engin Yeşil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500