Böyle Hiperaktif Çocuk Görülmedi!

Ünlü manken Çağla Şikel, Emre Altuğ ile olan evliliğinden dünyaya gelen iki oğlunun oldukça komik bir videosunu paylaşarak büyük beğeni topladı.

Böyle Hiperaktif Çocuk Görülmedi!
Böyle Hiperaktif Çocuk Görülmedi! Nilay Işık
Bu içerik 2836 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ünlü manken Çağla Şikel, 2015 senesinde boşandığı şarkıcı Emre Altuğ ile olan evliliğinden dünyaya gelen iki oğlunun son derece komik bir videosunu paylaşarak büyük beğeni topladı.

Oğulları Uzay Tuncer Altuğ ve Kuzey Altuğ'a kendisinden habersiz çikolata yedikleri için kızdığı dakikaları video'ya alan Şikel, video'nun üzerinde oynama yaparak Instagram hesabı üzerindeki takipçilerinin beğenisine sundu.

Bu kadar özel şeyleri paylaşmayı pek istemediğini belirten ünlü manken, bu video'yu paylaşmadan edemediğini ve bu kadar güldüğünü hatırlamadığını ifade etti.

'Hayatımda gördüğüm en tatlı şeysiniz' diyerek çocuklarını öven güzel anne, video boyunca koltuğun tepesine çıkan oğlu Uzay için 'Uzay asla durmuyordu aslaaa' ifadelerini kullandı.

Bu paylaşımıyla 111 bin beğeni almayı başaran Çağla Şikel, pek çok takipçisi tarafından da takdir edildi.

çağla şikel çağla şikel çocukları çağla şikel oğulları çağla şikel instagram çağla şikel bikini çağla şikel sörf çağla şikel emre altuğ çağla şikel boyu emre altuğ emre altuğ çocukları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500