Böyle İhtişam Görülmedi!

Show TV ekranlarında seyirciyle buluşacak olan 'İçeride' isimli dizide rol alacağı öğrenilen Bensu Soral, ünlü bir kozmetik markasının yeni reklam yüzü oldu.

Böyle İhtişam Görülmedi!
Böyle İhtişam Görülmedi! Nilay Işık
Bu içerik 3699 kez okundu.

Yeni sezonda yayımlanacağı Show TV ekranlarında seyirciyle buluşacak olan 'İçeride' isimli dizide rol alacağı öğrenilen oyuncu Bensu Soral, ünlü bir kozmetik markasının yeni reklam yüzü oldu.

Beyoğlu'nda bulunan Nu Teras'ta geçtiğimiz akşam düzenlenen lansmana katılım gösteren Soral; sevgilisi Hakan Baş, ablası Hande Soral ve ablasının sevgilisi İsmail Demirci ile birlikte görüntülendi.

100 yıllık bir ihtişamın marka elçisi olmanın kendisi için çok büyük bir gurur olduğunu belirten genç oyuncu, makyaj yapmanın her kadına kendisini iyi hissettirdiğini ve hem güçlü hem de kendine güvenen kadını temsil eden bir aile ile birlikte olduğu için çok mutlu olduğunu ifade etti.

Bir senedir oyuncu Hande Soral'la birlikte olduğu bilinen İsmail Demirci ise gece boyu yalnız bırakmadığı Bensu Soral'ın, kendisinin baldızı değil, kardeşi olduğunu ve onun yanında olarak görevini yerine getirdiğini belirtti.

bensu soral bensu soral çağatay ulusoy bensu soral ablası bensu soral sevgilisi hakan baş hande soral ismail demirci hande soral kardeşi hande soral sevgilisi içeride dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500