Böyle Reklam Görülmedi

Şarkıları ve sahne performanslarıyla İstanbul gece hayatının önemli bir ismi olan Mert Davran'ın çıkardığı single'a pek çok ünlü isimden destek geldi.

Böyle Reklam Görülmedi
Böyle Reklam Görülmedi Nilay Işık
Bu içerik 1945 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Söylediği şarkıların yanı sıra eğlenceli sahne performanslarıyla da son yıllarda İstanbul gece hayatının nabzını tutan isimlerden biri olmayı başaran Mert Davran'ın single'ının reklamını ünlü isimler yaptı.

'İkimize Benzer' ismini verdiği yeni single'ını kısa bir süre önce sevenleriyle buluşturan Davran'ın şarkı için Barcelona'da çektiği klip, pek çok ünlü isim tarafından sosyal medya üzerinde paylaşıldı.

Aralarında Sibel Can, Demet Akalın, Özge Ulusoy, Bengü, Hande Yener ve Merve Boluğur gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı bu reklam hareketi, Davran'ın single'ının sosyal medya üzerinde oldukça kısa sürede duyulmasını sağladı.

Son en etkin sosyal medya reklam kampanyasına da imzasını atmayı başaran Mert Davran'ın 'İkimize Benzer' single'ı, ilk günden Itunes'un en çok indirilen parçaları arasında 7. olmayı başardı.

mert davran mert davran single mert davran yeni şarkı mert davran ikimize benzer ikimize benzer sibel can mert davran kim mert davran instagram demet akalın bengü hande yener merve boluğur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500