"Bu Adamı Öldürürüm Sokaklar Ateş Yerine Döner!"

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 78. bölümünde Hızır Reis’i zorlu anlar bekliyor. Devletin radarına takılan Çakır, daha da güç kazanmış olacak.

Meltem Yuksel
Bu içerik 5523 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde olabilecek yeni saldırıların ticari hayatını olumsuz etkileyeceğini belirten Ünal, Hızır Reis’i uyarmıştı. Diğer taraftan Alparslan ve Hızır Ali’nin kavgası Meral’in öfkesiyle sonuçlanmış, Alparslan’ın onun abisi olduğunu dile getiren Meral, Hızır Ali’den kendisine gelmesini istemişti.

Bu akşam 78. Bölümüyle ekranlara gelecek olan dizide Hızır Çakırbeyli'nin düşmanları hem içeriden hem dışarıdan saldırıya geçmişlerdir. Diğer taraftan aileyi içeriden bitirmeyi amaçlayan Ekrem, diğer yanda tehditleriyle korku salmaya çalışan gözü kara Mürsel vardır.

Tehlikenin nereden geleceği belli olmayan bu zamanlarda Hızır'ın sevdiklerini korumak adına herkesten bir adım önde olması gerekmektedir. Bunun için O'na oyun kuranların zaaflarının peşine düşmeye hazırlanmaktadır. Kendini bir yalana kaptırıp tüm ailenin yüzünü yere eğen Hızır Ali'nin zaafı Ceylan'ın resmen devletten uzaklaştırılmasına neden olmuştur.

Ailenin başına gelebilecek olası felaketlerin önlenmesi için herkes elini taşın altına koymaya hazırdır. Kişisel meselelerin ticaretini etkilemesine izin vermeyecek olan Ünal Kaplan'a göre ise bir cenaze daha görmeden bir düğün olması gerekmektedir.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Gizli Sevgili Ortaya Çıktı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78 Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bölüm İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78 Bölüm Fragmanı ATV EDHO Oktay Kaynarca Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500