Bu Bildiğiniz Darbelerden Değil

15 Temmuz'da yaşanan darbe girişiminden önce 'Kurtlar Vadisi Darbe' isimli bir proje için başvuruda bulunan Necati Şaşmaz ile ortağı Mehmet Can Polat'ın FETÖ soruşturması karara bağlandı.

Bu Bildiğiniz Darbelerden Değil
Bu Bildiğiniz Darbelerden Değil Nilay Işık
Bu içerik 1285 kez okundu.

15 Temmuz'da yaşanan darbe girişiminden önce 'Kurtlar Vadisi Darbe' isimli bir proje için başvuruda bulunan Necati Şaşmaz ile ortağı Mehmet Canpolat hakkında başlatılan FETÖ soruşturmasında takipsizlik kararı verildi.

24 Mayıs 2016 tarihinde Türk Patent Enstitüsü'ne başvurarak 'Kurtar Vadisi Darbe' ismi ile bir proje başlatacağını duyuran Pana Film, 15 Temmuz tarihinde yaşanan darbe girişimi ile birlikte dikkat çekti. Pana Film ortakları Necati Şaşmaz ile Mehmet Canpolat hakkında başlatılan FETÖ soruşturmasında nihayet karara varıldı.

Soruşturma kapsamında ifade veren Şaşmaz, bu proje ile Türk milletini aydınlatmayı ve gerçekleri göstermeyi amaçladıklarını belirterek FETÖ ile herhangi bir bağları olmadığını söyledi. Projenin senaryosunda yer alan kahramanların paralel devlet yapılanmasıyla mücadele etmesi ve Şaşmaz ile Canbolat'ın terör örgütü ile bağlantılarının tespit edilememesi üzerine ikili hakkında takipsizlik kararı verildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Lady Gaga Adele'i Çiviledi
 
Kurtlar Vadisi Kurtlar Vadisi Darbe Kurtlar Vadisi FETÖ FETÖ Necati Şaşmaz Necati Şaşmaz FETÖ Mehmet Canpolat Mehmet Canpolat FETÖ Pana Film
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500