Bu da Olmazsa Türkiye'yi Terk Edecek

Hülya Avşar'a bir single hazırladığını açıklayan popçu Demet Akalın, Avşar kızını baştan yaratacağını iddia etti.

Bu da Olmazsa Türkiye'yi Terk Edecek
Bu da Olmazsa Türkiye'yi Terk Edecek Nilay Işık
Bu içerik 1267 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar için bir single hazırlamakta olduğunu açıklayan popçu Demet Akalın, Avşar kızını baştan yaratacağını iddia etti.

20 senedir dost olduğu Sinan Akçıl, Hasan Yenilmez ve Fettah Can ile bir araya gelen Akalın, eski dostlarıyla geçirdiği keyifli gecenin ardından kendisine uzatılan mikrofonlara konuştu.

Şimdilerde sunacağı talk show'un hazırlıkları içerisinde olduğu bilinen Hülya Avşar'a değinen ünlü şarkıcı, Avşar kızı için bir single hazırladığını ve bu single sayesinde onu baştan yaratacağını söyledi. Gazino serüveninde çok önemli bir yeri olan Hülya Avşar'ın kendisi için çok önemli olduğunu belirten Akalın, onun için bomba şarkılar bulduğunu ifade etti. 'Artık bu da tutmazsa Türkiye'yi terk ederim dermişim…' ifadeleri ile dikkat çeken popçunun bu sözlerine karşılık Avşar kızının ne tepki vereceği ise merakla bekleniyor.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Onların Adriana'sı Varsa...
 
demet akalın hülya avşar demet akalın instagram demet akalın hülya avşar hülya avşar instagram sinan akçıl fettah can demet akalın single hülya avşar single
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500