“Bu İki Kadın Arasında Bir Mevzu”

Sosyal medya hesabı üzerinden eşinin doğum gününü kutlayan Sırp asıllı şarkıcı Jelena Karleusa, Ebru Polat’ın yorumuna sinirlendi. Karleusa, şarkıcının yorumunu önce sildi daha sonra da engelledi. Polat sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunup, “Bu İki kadın arasındaki bir mevzu” dedi.

“Bu İki Kadın Arasında Bir Mevzu”
“Bu İki Kadın Arasında Bir Mevzu” Meltem Yuksel
Bu içerik 978 kez okundu.

Sırp şarkıcı Jelena Karleusa, Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu eşi Dusko Tosic ile fotoğrafını "Doğum günü erkeği" notuyla Instagram'da paylaştı.

Yengenin bu paylaşımın altına Ebru Polat’da yorumda bulundu. Şarkıcı “İkiniz de erkeğe benziyorsunuz. Hanginizin doğum günü?” diye yazınca Jelena bir hayli öfkelendi.

Ebru Polat’ın yazdığı yorumu silip, şarkıcıya engeli bastı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Polat, “Bana diğer takımlardan tebrik mesajları geliyor. Bir yanlış anlaşılma olmasın bu bir takım meselesi değil. Ben Beşiktaş ı çok sever ve desteklerim. Bu İki kadın arasındaki bir mevzu. Bir röportajında “Türk Erkeklerini” çok kaba bulduğunu söylemişti, Google da var hatta. Sinir oldum o sözüne. Bende onu kaba buldum sende erkeğe benziyorsun öyleyse dedim. Bu konularda biraz hassasım. Katılır katılmazsınız siz bilirsiniz. Bu benim düşüncem... Şuanda bizim gündemimiz bu olmamalı. Çok hassas bir dönemdeyiz. Lütfen biz yerine, Mehmetçiklerimizle ilgilenin onlara destek verin. Bırakın 2 kadın meselesini. Zamanı değil. Herkesi çok seviyorum sevgiler” notunu yazdı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

‘Ufak Tefek Cinayetler’i Yakan Sahne

 

 

Ebru Polat Dusko Tosic Jelena Karleusa Instagram Beşiktaş Doğum Günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500