''Bunca Yıllık Dönmeyim Tuğçe Kadar...''

Trans Güzellik Kraliçesi Çağla Akalın, AKP’li olduğunu her fırsatta dile getiren ve geçtiğimiz gün "AKP'den soğudum" diyen Tuğçe Kazaz'a tepki gösterdi.

''Bunca Yıllık Dönmeyim Tuğçe Kadar...''
''Bunca Yıllık Dönmeyim Tuğçe Kadar...'' Ecem Şenol
Bu içerik 2075 kez okundu.

AKP’ye verdiği destekle bilinen Trans Güzellik Kraliçesi Çağla Akalın, “AKP’den soğudum” diyen Tuğçe Kazaz’a sert bir tepki gösterdi.

Kazaz’ın sık sık din değiştirmesinden sonra sık sık parti değiştirdiğini iddia eden Akalın, “bunca yıllık dönmeyim gerçekten bu kadar döneni görmedim” ifadelerini kullandığı açıklaması dikkat çekti.

AKP’ye oy verdiğini söyleyen Akalın, bu lafı gerçekten hak eden kişinin aslında Tuğçe Kazaz olduğunu belirttikten sonra, dinler arası geçiş yaptığını, herkese bir şeyler saydırdığını, bu kadar tutarsızlığını anlamakta güçlük çekerken, tam her şey bitti Tuğçe yörüngeye oturdu derken son sözlerinden sonra, ‘’Bunca yıllık dönmeyin gerçekten bu kadar döneni görmedim’’ demeyi uygun bulduğunu ifade etti.

Söz konusu ifadeleri daha önce de başını açıp kapatan Niran Ünsal için kullanan Akalın, daha önce bu sözleri söylediği Niran Ünsal’dan da isim vermeden özür diledi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yoğun Bakıma Alınma Sebebi Bira Diyeti mi?

Çağla Akalın Tuğçe Kazaz Açıklama Trans Güzellik Kraliçesi Dönme Tepki Niran Ünsal AKP Parti Değişimi Din Değişimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500