Burak Özçivit'ten 'Ben Sahipliyim' Mesajı

Bir etkinlik için gittiği Dubai'de İranlı bir modelin radarına takılan Burak Özçivit, sevgilisinin olduğunu göstermek için Fahriye Evcen'le fotoğraf paylaştı.

Burak Özçivit'ten 'Ben Sahipliyim' Mesajı
Burak Özçivit'ten 'Ben Sahipliyim' Mesajı Nilay Işık
Bu içerik 2812 kez okundu.

Bir etkinlik için gittiği Dubai'de Kainat Güzeli seçilen İranlı bir modelin radarına takılan ünlü oyuncu Burak Özçivit, sevgilisinin olduğunu göstermek için Fahriye Evcen'le fotoğraf paylaştı.

Arap dünyasında yoğun bir hayran kitlesine sahip olan Özçivit, en son katılım gösterdiği etkinlik için gittiği Dubai'de İranlı bir model tarafından keşfedildi. Özçivit'in sosyal medya paylaşımının altına yaptığı 'yakışıklı' yorumuyla sosyal medyayı sallayan ünlü model Maglagha Jaberi, yakışıklı oyuncunun harekete geçmesine neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde evlenme teklifi ederek olumlu yanıt aldığı sevgilisi Fahriye Evcen ile çektiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin beğenisine sunan Özçivit'in bu hamlesi, Evcen'in İranlı modeli kıskandığı ve yakışıklı oyuncunun da sevgilisi olduğunu göstermeye çalıştığı şeklinde yorumlandı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Osmanlı Sultanı Değil Gönüllerin Sultanı
 
Burak Özçivit Burak Özçivit Sevgilisi Burak Özçivit Evlenme Teklifi Fahriye Evcen Fahriye Evcen Sevgilisi Fahriye Evcen Evlenme Teklifi Fahriye Evcen Instagram Burak Özçivit Instagram Maglagha Jaberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500