Burcu Esmersoy Neden Ağladı?

Evli bir erkekle birlikte olarak sevgilisi Tuna Aksu'ya ihanet ettiği öne sürülen Burcu Esmersoy, gözyaşlarına boğuldu.

Burcu Esmersoy Neden Ağladı?
Burcu Esmersoy Neden Ağladı? Nilay Işık
Bu içerik 1596 kez okundu.

Evli bir erkekle birlikte olarak sevgilisi Tuna Aksu'ya ihanet ettiği için ilişkisi bittiği iddia edilen Burcu Esmersoy, hakkında ortaya atılan bu iddialar karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.

Aksu ile 1,5 senedir devam etmek olan ilişkisinin bitmesi üzerine pek çok iddiaya konu olan Esmersoy, 'Duymayan Kalmasın' isimli magazin programına bağlanarak konuya açıklık getirdi. Ayrılığın ardından ilişkisine dair konuşmamayı tercih eden ve bütün soruları cevapsız bırakan güzel sunucu, sevgilisine ihanet ettiği iddialarının ortaya atılması üzerine sessizliğini bozdu.

Evli bir erkekle birlikte olduğu iftirası karşısında adeta şoka uğradığını açıklayan Esmersoy, bağlandığı canlı yayında 'Dünyada erkek mi kalmadı da ben evli bir erkekle birlikte olacağım?' ifadelerini kullanarak dikkat çekti. Konuşurken gözyaşlarına hakim olamayan ünlü sunucu, çıkan haberlere sitem ederek eski sevgilisi Tuna Aksu ile bir süre önce anlaşarak ayrıldıklarını açıkladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Akalın'dan Gülşen'e Beşi Bir Yerde
 
burcu esmersoy burcu esmersoy sevgilisi burcu esmersoy erkek arkadaşı burcu esmersoy evli mi burcu esmersoy tuna aksu burcu esmersoy arda turan burcu esmersoy boy burcu esmersoy makyajsız burcu esmersoy evlenme teklifi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500