Burcunu Söyle Sana Aşk Belirtilerini Söyleyeyim

Hoşlandığınız erkeğin size karşı aynı duyguları besleyip beslemediğini öğrenmek ister misiniz?

Burcunu Söyle Sana Aşk Belirtilerini Söyleyeyim
Burcunu Söyle Sana Aşk Belirtilerini Söyleyeyim Meltem Yuksel
Bu içerik 2475 kez okundu.

 

Aşk’ın her burç üzerinde farklı özellikler gösterir. İlgi duyduğunuz bir erkeğin size karşı aynı duyguları hissedip hissetmediğini merak ediyor musunuz? İşte size burçların âşık olma belirtilerinden küçük ama önemli detaylar. Göz atmaya ne dersiniz?

KOÇ;

Bazen size fazla değer verdiğini düşünebilir. Fakat bu durum onu rahatsız edeceğine tam tersi mutlu olmasını sağlayacaktır. Üstelik size hediyeler alamaya başladıysa aşk yavaş yavaş kapınıza geliyor demektir.

BOĞA;

Sizi kaybetme korkusu her tarafını sardıysa ve üzerinize fazla titriyorsa size âşık olması artık an meselesi olmuştur.

İKİZLER;

Çeşitli bahaneler ile gün içerisinde sizi görmek istiyorsa hatta görmeye geliyorsa ateş bacayı sarmış demektir. Yakın çevresi ve ailesiyle de tanıştırdıysa size çoktan âşık olmuştur bile.

YENGEÇ;

Ah o güzel bakışları yok mu Yengeçlerin. Size âşık olduğunu bakışlarından anlarsınız. Âşık oldukları zaman sakarlıkları ve tembelleşmeleri gün yüzüne çıkacaktır. Aman dikkat.

ASLAN;

Sizin yanınızda yüzü çocuk gibi kızarmaya başlıyor ve mutlu oluyorsa, saçlarında dikkatinizi çekecek değişiklikler yaptıysa, önceki haline göre yanınızda daha saf bir görünüme sahip olduysa artık size aşık bir aslan var demektir.

BAŞAK;

Sizi düşünmek bile ona acı vermeye başlamışsa, gripli halinizle sizi salya sümük sevebiliyorsa, Başakların kalbini çalmışsınız demektir

TERAZİ;

Hiç dinlemediği aşk şarkılarını dinlemeye başlarlarsa, yanınızda ne yapacağını bilemez bir davranış içine girerlerse ve en sonunda hep istemedikleri şeyleri yapıyorlarsa, Terazinin dengesini sallamış ve aşık çanlarını çalmışsınız demektir.

AKREP;

Manevi ve fiziksel duygularını açığa çıkartmaya ve izinle birlikte olmanın bambaşka bir şey olduğunu düşünmeye başlarlarsa, cinsellikten ziyade duygusallıklarını ön plan çıkartırlar. İşte o zaman 'merhaba aşk' diyebilirsiniz.

YAY;

Daldan dala konmaktan artık sıkıldığını sürekli dile getiriyorsa, ciddi bir ilişki istediğini söylemeye başlarlarsa. Yakın arkadaşlarına aşk konusunda nutuk çekmeye başlamışlarsa âşık olma belirtileri gün yüzüne çıkıyor demektir.

OĞLAK;

Geleceğiyle ilgili planlarını sizinle paylaşmaya başlamış ve yanınızda çocuk gibi davranıyorsa aşk kapınızda demektir.

KOVA;

Mantıklarıyla ünlü Kovalar artık mantıksız davranışlar ve konuşmalar sergilemeye başlamışsa aşık olması kaçınılmaz bir hal almış demektir.

BALIK;

Hiç konuşmadan gözlerinize bakmak bile ona yetiyorsa sudan çıkmış balığa dönmek tam onlara göre olsa gerek. Kapınızı açın ve aşkı içeri almaya hazır olun.

 

 

Burcunu Söyle Sana Aşk Belirtilerini Söyleyeyim Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri burçalara göre aşk burç özellikleri son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500