Burcunuz Bu Hafta Ne Diyor?

Haftalık burç yorumlarınız magazinkafe'de...

Burcunuz Bu Hafta Ne Diyor?
Burcunuz Bu Hafta Ne Diyor? Tuğçe Tekin
Bu içerik 1346 kez okundu.

KOÇ BURCU

Önümüzdeki günlerde kendinizi karamsar bir ruh hali içerisinde bulabilrsiniz. Sorumluluklarınızın getirdiği ağırlıktan kurtulmak için bir süre yalnız kalarak yeniden plan yapmak isteyebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemek şartıyla bu size iyi de gelebilir. Ödemeler konusunda sıkıntılarınız artarak büyüyor, acilen bir şeyler düşünmelisiniz.  

BOĞA BURCU

Ailenize duyduğunuz sorumluluklar sebebiyle bazı konularda kendinizi kısıtlamaya mecbur hissedeblirsiniz. Siz fedakar birisiniz fakat bazı görevlerden geri çekilmeli ve kendinize vakit ayırmalısınız. Bir gayrimenkul satışıyla ilgili geçmişte belirlediğiniz maddeleri değiştirebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızdan gelecek tavsiyeler ufkunuzu genişletebilir.

İKİZLER BURCU

Haftaya güzel başladınız. İş ve aile hayatınızı etkileyecek kararlar alabilmek için iyi bir dönemdesiniz. Aşkta, sevgide hayal kırıklıkları yaşamış ya da hayatındaki kişiyi idealize etmiş olabilirsiniz. Fakat artık değerlendirmelerinizi gerçekçi gözlerle yapacak bir algınız var. Şimdi en iyi karar zamanı. Sanatsal faaliyetler için de bu hafta uygun bir hafta olabilir.

YENGEÇ BURCU

Özel hayatınızdaki sıkıntılarınızı bir kenara bırakarak işinize odaklanmalısınız. Finansal alandaki işleriniz sizi gün boyunca meşgul tutabilir. Planlı programlı ilerlemeniz ailevi konularda da içinde bulunduğunuz ortamı gözden geçirmenize neden olacaktır. Ayrıca hedeflediğiniz işlerde yaşadığınız sorunları veya anlaşmazlıkları çevrenizden fikir alarak çözüm yoluna gidebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Son günlerdeki başarılarınız herkese parmak ısırttıracak cinsten. Artık kaygı duymadan daha gerçekçi ve kendinizden emin hareket edecek durumdasınız. Ayrıca gerek özel gerekse de sosyal yaşamda bozulan ilişki ve iş birliklerinize de bir çıkış yolu bulabileceğiniz bir süreçtesiniz. Uyku düzeninizdeki değişiklikler ileride sizi olumsuz etkileyebilir.

BAŞAK BURCU

Bir süredir canınızı sıkan sorunlardan kurtulmaya başlıyorsunuz. Bugün gelecek maddi manevi destekler size umut ışığı olabilir. Ortaklı işlerden, kira, prim gibi geciken alacaklarınızı da tahsil edebilirsiniz. Ayağın sağlam yere basarak ilerleme şansınız var. Ayrıca ihmal ettiğiniz partnerinize biraz zaman ayırma vakti geldi.

TERAZİ BURCU

Son dönemlerde özgürlüğünüzü kısıtlayan, sizi duygusal alanda zorlayan koşulların üstesinden geleceğiniz bir dönemdesiniz. Fakat arka planda sizi ürküten, cesaretinizi kıran durumlardan uzak kalmalısınız. Bu konuda desteğiniz hep yanı başında. Partneriniz de sizi eskisi gibi güçlü görmek istiyor. Kilolara dikkat.

AKREP BURCU

İşinizle ilgili dalgalanmalar sürüyor. Ancak önünüze koyduğunuz yeni kararları pratiğe dökmeden bir süre daha beklemenizde yarar var. Aşk ve çocuklarla ilgili konularda ise sizi düşündüren koşullara yeni çözümler getirebilirsiniz. Harcamalarınızı bir süre daha dikkatli yapmalısınız. Ancak tüm bunlar çok uzun sürmeyecek.

YAY BURCU

Hayatınızdaki hayal kırıklıklarını aşmanıza, hayat felsefenizi değiştirmenize ve gerçekçi düşünmenize yardım edecek iş birlikleri ve ilişkiler kurabileceğiniz şartlar var. Artık güçlü kişi ve kurumlarla karşı karşıya geleceksiniz. Ayrıca bugün ailenizden de maddi manevi destek alabilirsin. Baş ağrılarınız da giderek azalacak.

OĞLAK BURCU

Maddi konularda fazla hayalci olmak, elinizdekilerin de erimesine neden olabilir. Karar alırken ve adım atarken gerçekleri göz önünde bulundurmalısınız. İş birliği içinde olduğunuz kişilerden umut vaat eden teklifler alabilirsiniz. Duygusal dünyanızdaki boşluk her an dolabilir. Yeni sayfalar için arkadaşlarınızın davetlerini reddetmemelisiniz.

KOVA BURCU

Bu hafta kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Umudunuzu kestiğiniz alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Şahsi becerinizin dışında size destek olanların bunda katkısı olabilir. İkili ilişkiler ve iş birliklerinde beklentilerinizi gözden geçirmenize neden olan gelişmelere de açıksınız. Sevgiye, aşka değer vermenize karşın koşullarınızı gerçekçi gözlerle değerlendirebilirsiniz.

BALIK BURCU

Bir süredir gündemde olan eğitim veya hukuksal işlerdeki engeller güne gergin başlamanıza sebep olabilir. Öğlene doğru ailevi konularda artan sorumluluklar, parasal işlerdeki yükümlülükler sizi daha gerçekçi düşünmeye ve planlı olmaya mecbur bırakabilir. Kontrolün dışında gelişen veya fedakârlık gerektiren durumlarla baş etme şansınız yüksek.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hülya Koçyiğit'ten Haber Var

Astroloji Burç Burç Yorumu Koç Boğa Kova Balık İkizler Yengeç Yay Akrep Aslan Oğlak Terazi Başak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500