Büyük Barışmayı Hazmedemedi!

Ece Erken, mahkemelik olduğu Demet Akalın'la barışan yakın dostu Alişan'ı sosyal medya hesabında takipten çıkardı. Erken, sosyal medya hesabında; "Mahkemelik olduğum için değil her şeyi bildiğim içi kırgınım. İnsan olmak kuruş ile değil duruş ile ölçülür" diyerek şarkıcıya sitem etti.

Büyük Barışmayı Hazmedemedi!
Büyük Barışmayı Hazmedemedi! Meltem Yuksel
Bu içerik 1109 kez okundu.

Yaklaşık 6 yıl önce küsen Demet Akalın ve Alişan, bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında gözyaşları içinde barıştı. Eskiden Demet Akalın'la yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ancak şimdilerde mahkemelik olan Ece Erken, Alişan'a bu barışmadan dolayı tepki gösterdi.

Sunucu Instagram hesabında, çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Yakın arkadaşını takipten çıkartan Ece Erken; "Kimin kimin hakkında ne konuştuğunu bilince, ortada şeref namus varsa özür yoksa kimse 'ne mutlu barışmışlar' sözünü benden beklemesin. Ben mahkemelik olduğum için değil, her şeyi bildiğim için kırgınım. Zaten bu barışın olacağını haftalar önce söylemiştim. 5'i 1 yerdeye kadar! İnsan olmak kuruş ile değil, duruş ile ölçülür..." ifadelerini kullandı.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Bizi Sürekli Ayırıyorlar'

 

 

 

Ece Erken Demet Akalın Alişan Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500