Büyük Finale Günler Kala Elendi

Survivor'ın final heyecanına tam 6 gün kaldı. Dünkü eleme konseyinde adaya veda eden isim gönüllüler takımından Berna oldu. Berna'nın herkese sarılarak veda etmesi ise takdir topladı.

Büyük Finale Günler Kala Elendi
Büyük Finale Günler Kala Elendi Ecem Şenol
Bu içerik 2602 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor'da dün gece adaya veda eden isim gönüllüler takımından Berna Keklikler oldu. Sabriye ile Berna'nın vedalaşması geceye damga vururken, sürekli tartışan ikilinin sarılıp helalleşmesi herkesi şaşırttı.

Survivor'da dün akşam ilk defa bireysel bir şekilde eleme konseyi yapıldı ve halk oylamasıyla adaya veda eden isim Berna oldu. Ekranların büyük ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor'da bu akşam eleme konseyi heyecanı yaşandı. Tamamen bireysele dönen Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu Ogeday Girişken kazanırken, ikinci dokunulmazlık oyununu ise Adem Kılıççı kazandı.

Sema Apak sembol oyununun şampiyonu olduğu için haftalar öncesinden Kıbrıs'ı garantilemişti. Geriye sadece eleme adayı olarak İlhan Mansız, Serhat Akın, Sabriye Şengül ve Berna Keklikler kaldı. Yapılan toplu oylamada ilk aday Berna Keklikler oldu. Dokunulmazlığı kazanan Ogeday ikinci eleme adayını belirledi ve Sabriye'nin ismini söyledi. Dokunulmaz olan Adem Kılıççı ise üçüncü eleme adayını belirledi ve Serhat Akın'ın ismini verdi. Yapılan halk oylamasının ardından adaya veda eden isim Berna Keklikler oldu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kerimcan Yara Bere İçinde Kaldı

Survivor Survivor 2017 Eleme Berna Keklikler Ünlüler Gönüllüler Bireysel Takım Kıbrıs Büyük Final Veda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500