Büyüküstün'ün Sevgilisi Tahliye Edildi

Sevgilisi Tuba Büyüküstün ile fotoğrafını çeken muhabirlerin fotoğraf makinesini silah zoruyla gasp eden işletmeci Umut Evirgen, çıkarıldığı mahkemece tahliye edildi.

Büyüküstün'ün Sevgilisi Tahliye Edildi
Büyüküstün'ün Sevgilisi Tahliye Edildi Ecem Şenol
Bu içerik 1306 kez okundu.

Emirgan'daki gece kulübü 'Gizli Kalsın'ın sahibi Umut Evirgen sevgilisi Tuba Büyüküstün ile fotoğrafını çeken Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak'ın fotoğraf makinesini silah zoruyla gasp etmişti. Tutuklanan işletmeci Umut Evirgen ilk duruşmada tahliye edildi.

 

Duruşmada savunma yapan Umut Evirgen'in avukatı olayda müvekkillerin kameranın mülkiyetini kendilerine geçirme kastı veya amacı olmadığını ve tamamen fotoğrafların istenmesi durumu olduğunu ve bu nedenle yağma suçunun kanunda belirtilen unsurları oluşmadığını belirtti. Ayrıca şikâyetçilerin de şikâyetinden vazgeçtiğini ifade eden Evirgenin avukatı, iddia edilen silahın ne görüntülerde ne de başka bir yerde bulunamadığını ve müvekkillerinin tahliyesini talep ettiğini dile getirdi.

Daha sonra söz alan duruşma savcısı da sanıkların tahliyesini istedi. Kısa bir aranın ardından duruşmayı başlatan mahkeme sanıkların tahliyesine karar verdi.

 

Adı Tuba Büyüküstün ile aşk dedikodularına karışan işletmeci Umut Evirgen ile çifti görüntüleyen gazetecinin fotoğraf makinesini gasp eden iki şüpheli 'yağma' suçundan 22 Haziran 2017 tarihinde tutuklanmıştı. Umut Evirgen ve iki koruması hakkında 15'er yıl hapis istemiyle iddianame düzenlenmişti. Ünlü işletmeci tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi.

Hatırlanacağı üzere Umut Evirgen hapisteyken kendisini ziyaret etmek isteyen sevgilisi Tuba Büyüküstün'ün kendisini bu halde görmesini istemediğini söyleyerek reddetmişti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Photoshop'un Dibine Vurdu

 

Umut Evirgen Tuba Büyüküstün Sevgili Hapishane Birliktelik Gazetecilik Şİddet Dava Mahkeme Tahliye Karar Savunma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500