Çağla'yı En Sonunda Delirttiler

Eski eşi Emre Altuğ'a 'Cici baba olmak hoşunuza gider mi?' sorusunun sorulduğunu öğrenen Çağla Şikel, magazincilere ateş püskürdü.

Çağla'yı En Sonunda Delirttiler
Çağla'yı En Sonunda Delirttiler Nilay Işık
Bu içerik 2275 kez okundu.

İki çocuğunun babası olan eski eşi Emre Altuğ'a, cici baba olmanın hoşuna gidip gitmeyeceği sorusunun yöneltilmesi üzerine çılgına dönen Çağla Şikel, magazincilere isyan etti.

Geçtiğimiz gece Karaköy'de objektiflere yakalanan ünlü şarkıcının, cici baba olmak isteyip istemeyeceği sorusu karşısında alınması ve sinirlenmesi üzerinde devreye eski eşi girdi.

Magazincilere yönelik oldukça sert ifadeler kullanan ünlü manken, işlerinin bu olduğunu söyleyerek haddini aşan ve malzeme toplayabilmek amacıyla insanları inciten habercilere ateş püskürdü.

Böyle bir sorunun çocuklarının babasına sorulma sebebinin kendi açıklamaları olduğunu belirten Çağla Şikel, özel hayatı ile ilgili bundan sonra tek kelime etmeyeceğini söyledi.

çağla şikel çağla şikel çocukları çağla şikel oğulları çağla şikel emre altuğ çağla şikel kaç yaşında çağla şikel boyu çağla şikel instagram uzay tuncer altuğ kuzey altuğ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500