Çakırbeyli Ailesini Sarsan Gerçek!

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni bölümü yine heyecan dolu. Davut'un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır'a ikinci sürpriz ise Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali'den gelir.

Çakırbeyli Ailesini Sarsan Gerçek!
Çakırbeyli Ailesini Sarsan Gerçek! Meltem Yuksel
Bu içerik 7609 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü yine heyecan dolu. Davut'un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır'a ikinci sürpriz ise Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali'den gelir.

En yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyli erkekleri, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar.

Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek için Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorunda kalacaktır.

Ekrem'e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkartılıp yok edilinceye kadar birlikte hareket etmek zorunda kalacaklardır. Meryem'in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır.

Ceylan'dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayretler içinde kalır. Annesinin karşısına eskisinden bambaşka birisi olarak çıkan Ömer'in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Canlı Yayında Şiddet İtirafı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. Bölüm İzle EDHO EDHO İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. Bölüm Fragmanı Eşkıya Düny
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500