Can Tanrıyar Gülben’i ve Yasak Aşkını Deşifre Etti

Mustafa Erdoğan ve Erhan Çelik’le evli olduğu dönemlerde ihanet haberleriyle haftalardır gündemi meşgul etmeyi başaran Gülben Ergen, oldukça zor bir dönemden geçiyor. Son olarak Erdoğan’ı ‘Şahdamarım’ dediği spor hocasıyla aldattığı iddia edilen şarkıcının görüntüleri Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli magazin programında Can Tanrıyar’ın canlı telefon bağlantısıyla ispatlandı.

Can Tanrıyar Gülben’i ve Yasak Aşkını Deşifre Etti
Can Tanrıyar Gülben’i ve Yasak Aşkını Deşifre Etti Meltem Yuksel
Bu içerik 2549 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Geçtiğimiz günlerde Beyaz TV’de ‘Söylemezsem Olmaz’ programının iddiasına göre Gülben Ergen’in Mustafa Erdoğan’ı aldattığı kişinin spor hocası olduğu söylenmişti. Bu sabah programda Nihat Doğan’da Uçan Kuş’un elinde fotoğraflar değil video olduğunu iddia ederek Can Tanrıyar’ın neden suskun olduğunu sordu.

Programa canlı yayınla bağlanan Tanrıyar,  Allah’tan başka hiç kimseden korkmadığını, aldatma olayının sadece bu görüntüyle kalmadığını ellerinde Gülben Ergen ve spor hocasıyla ilgili o dönem çekilen videonun olduğunu ve o dönemlerde Ergen’in rica etmesi üzerine vicdan yaparak yayınlanmadığını söyledi.

Nihat Doğan’ın o görüntüleri yayımlayıp yayımlamayacağını sorması üzerine o kişinin şoförü olmadığı, görüntülerin net olduğunu ve bu saatten sonra yayımlayacağını, Doğan’ın geçtiğimiz gün söylediği Erdoğan’ın da spor hocasını dövdüğünün doğru olduğunu söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Photoshop Kurbanı Ebru Rezil Oldu

 

Can Tanrıyar Gülben Ergen Uçan Kuş Mustafa Erdoğan Söylemezsem Olmaz Nihat Doğan Beyaz TV Erhan Çelik Evlilik İhanet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500