Can Yılmaz'dan Nihat Hatipoğlu'na Gönderme

Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz twitter hesabından yaptığı paylaşımla Nihat Hatipoğlu’na göndermede bulundu.

Can Yılmaz'dan Nihat Hatipoğlu'na Gönderme
Can Yılmaz'dan Nihat Hatipoğlu'na Gönderme Tuğçe Tekin
Bu içerik 2196 kez okundu.

Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz twitter hesabından yaptığı paylaşımla Nihat Hatipoğlu’na göndermede bulundu.

Can Yılmaz, yüksek ücretlerle çalışan bu hocaların yaşadıklarıyla söyledikleri arasındaki uçurumun altını çizerken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Ramazan başlar başlamaz dini programlar ekranlarda yerini aldı. Bunlardan en çok konuşulanı ise Nihat Hatipoğlu. Ramazan ayı boyunca canlı yayında halkın sorularını yanıtlayan Hatipoğlu, kendisine yöneltilen sorular ve cevaplarıyla sosyal medya gündeminden düşmüyor. Bu kanallar Ramazan ayında hatırı sayılır reyting oranlarına sahip olunca kanallar tarafından kesenin ağzı açılıyor.

Cem Yılmaz’ın ağabeyi  yazar Can Yılmaz’ın 600 bin lira kazanan Nihat Hatipoğlu’na göndermede bulunduğu tweet ise şu şekilde:

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Moda Duayeni Fendi Hayatını Kaybetti

Nihat Hatipoğlu Can Yılmaz Cem Yılmaz Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
isimsiz     0000-00-00 Tekbir çocuktan bir kuruş almadan binlerce talebe yetiştiriyor Allah'ı dini peygamber i anlatıyor can yılmaz gibi nasipsiz kendini bilmezlerede hadsizce yorum yapmak düşüyor Allah sizi ıslah etsin diyecem içimden gelmiyor beyninizdeki fitneyle şeytanla geberip cehennem ateslerinde yanarsiniz inşallah
isimsiz     0000-00-00 Çıldırmamak içten değil sen kimsin ki kimi elestiriyorsun sanat adı altında bir gece sahneye çıkıp milyar kazananlara eleştiri yapan yok taniyormusun Peygamberimizin buyurdugu gibi acipta kalbinemi baktın kazandığı parayı nerede harcıyor sizin gibi üç kuruş para kazanıp rezidans lari mesken tutmuyor gayet mütevazı bir hayatı var normal insanlar gibi alelade bir apartman dairesinde oturuyor kazandığı paraya gelince birsuru fakir öksüz yetim doyuruyor birsuru medrese açtı kendi parasıyla