Candan Kardeşler'den Murat Boz Açıklaması

Geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler'in evinde Murat Boz'la birlikte eğlendikten sonra çıkan Candan kardeşlerden ilk açıklama geldi.

Candan Kardeşler'den Murat Boz Açıklaması
Candan Kardeşler'den Murat Boz Açıklaması Ecem Şenol
Bu içerik 1554 kez okundu.

Eser Yenenler ve Murat Boz'la Levazım'da bulunan bir evde kaçamak yaptıkları iddia edilen Bahar ve Nihal Candan kardeşler önceki gece İstinye Park'ta Masa isimli mekanda görüntülendi.

Yaklaşık iki saat kaldıkları mekandan VIP araçlarıyla ayrılan kardeşler, kaçamak iddialarıyla ilgili soruları yanıtladı. Masa adlı mekandan ayrılırken muhabirleri karşısında görünce korkan Bahar-Nihal Candan kardeşler, sonra kendilerini almaya gelen araçlarının içerisine bindiler.

Muhaberilerin 'Murat Boz ve Eser Yenenler'le sevgili olduklarına dair iddiaları sormaları üzerinde, o gün sadece kalabalık bir partiye gittiklerini ve hiç kimseyle alakaları olmadığını ifade etti.

Aslı Enver'le Murat Boz'u kız kardeşlerin ayırıp ayırmadığı şeklindeki soruya ise kimseyi görmediklerini ve konuşmak istemediklerini belirttiler. Zorlanmak istemediklerini ifade eden Candan kardeşler, apar topar İstinye Park'tan ayrıldılar. 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Haftanın Eleme Adayları Belli Oldu

 

Bahar Candan Nihal Candan Mekan Masa Murat Boz Eser Yenenler Gece Aslı Enver Eğlence Ayrılık İstinye Park
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500