Caner Erkin'den Geri Adım

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in Ocak ayında eski eşi adına yaptığı ve çok sert açıklamalar içeren paylaşımını silmesi pişmanlık olarak yorumlandı.

Caner Erkin'den Geri Adım
Caner Erkin'den Geri Adım Ecem Şenol
Bu içerik 1520 kez okundu.

Caner Erkin, kendisine bir dizi dava açan eski eşi Asena Atalay'la ilgili Ocak ayında çok sert bir açıklama yaparak sosyal medyadan bir paylaşımda bulunmuştu.

Açıklamasında Asena Atalay'ı menfaat ve çıkarları için sınır tanımayan biri olarak tanımlayan ve ayrıca evliliği sürecinde adının üçüncü şahıslarla anıldığını dile getiren Caner Erkin'in daha sonra ise bu paylaşımı sildiği görüldü.

Ünlü futbolcunun, Asena Atalay kendisine dava açınca geri adım attığı ve bu yaptığı paylaşımından pişman olup silince de açılan "İffet davası"nın takipsizlikle sonuçlandığı öğrenildi.

Konuyla ilgili Duymayan Kalmasın programına konuşan Asena Atalay, bunun kendisinin paylaşımı olmadığını neden sildiğinin de Erkin’e sorulması gerektiğini belirttikten sonra, yalan yanlış şeylerle altını doldurdukları bu davadaki her şeyin yalan olduğunun ortaya çıkacağını ve kazanacaklarını açıkladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kısmetse Olur'da Büyük Rezillik

Asena Atalay Dava Mahkeme Evlilik Ayrılık Sosyal Medya Paylaşım Velayet Pişmanlık Beşiktaş Futbolcu Caner Erkin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500