Caner Erkin'e Büyü Yaptırmış

Şükran Ovalı ile dünya evine girmesine rağmen eski eşi Asena Atalay'la olan meselelerini bir türlü sonlandıramayan Caner Erkin'e büyü yapıldığı öne sürüldü.

Caner Erkin'e Büyü Yaptırmış
Caner Erkin'e Büyü Yaptırmış Nilay Işık
Bu içerik 4806 kez okundu.

Ünlü oyuncu Şükran Ovalı ile geçtiğimiz günlerde dünya evine girmesine rağmen eski eşi Asena Atalay'la olan meselelerini bir türlü nihayete vardıramayan Caner Erkin'e büyü yapıldığı öne sürüldü.

Evliliğinin üçüncü gününde eski eşi tarafından icraya verilen ve bütün huzuru kaçan Erkin hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Oğlunun masraflarını karşılamadığı gerekçesi ile kendisi hakkında yaklaşık 450 bin liralık icra takibi başlatan Atalay'ın kendisini aldattığını ve akıl sağlığının yerinde olmadığını belirten ünlü futbolcuya büyü yapıldığı öğrenildi.

Asena Atalay'ın babasının, boşanma sürecinde gittiği berberde boşanma davası bahsinin açılması üzerine Erkin'in kızını boşayamayacağını çünkü ona büyü yaptırdıklarını açıkladığı iddiaları magazin gündeminde büyük yankı uyandırdı. 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Referandumda Neden 'Evet' Denmemeli?
 
Caner Erkin Caner Erkin Eşi Caner Erkin Karısı Caner Erkin Evlendi Caner Erkin Eski Eşi Caner Erkin Eski Karısı Caner Erkin Şükran Ovalı Caner Erkin Büyü Caner Erkin Asena Asena Atalay Şükran Ovalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500