Caner Erkin'in Yokluğunu Eski Sevgilisi Doldurdu

Uzun bir süre birlikte olduğu sevgilisi Şükran Ovalı'yla rol aldığı filmin galasına katılan Şükrü Özyıldız, gala boyunca gözünü eski sevgilisinden ayırmadı.

Caner Erkin'in Yokluğunu Eski Sevgilisi Doldurdu
Caner Erkin'in Yokluğunu Eski Sevgilisi Doldurdu Nilay Işık
Bu içerik 2454 kez okundu.

1,5 senelik birlikteliğin ardından ayrıldığı eski sevgilisi Şükran Ovalı'yla rol aldığı 'Ekşi Elmalar' filminin galasına katılan Şükrü Özyıldız, gala boyunca gözünü eski sevgilisinden ayırmadı.

'Şeref Meselesi' dizisinde başlayan aşklarını 1,5 sene devam ettiren Ovalı ile Özyıldız ikilisi, birlikte rol aldıkları 'Ekşi Elmalar' filminin geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen galasında en çok dikkat çeken isimler oldu.

Sevgilisi Caner Erkin ile herhangi bir sorun yaşamak istemediği için gözünü yerden ayırmayan Ovalı'nın yanı sıra Özyıldız, gece boyunca eski sevgilisinin yanından ayrılmadı.

Yaşadığı sakatlık nedeniyle galaya katılamayan Caner Erkin'in yerini doldurmaya çalışan Şükrü Özyıldız'ın tuhaf halleri objektiflerden kaçmadı.

caner erkin caner erkin sevgilisi caner erkin sakatlık şükran ovalı caner erkin şükran ovalı şükrü özyıldız şükran ovalı şükrü özyıldız ekşi elmalar ekşi elmalar gala
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500