Caner Nihayet Ağzının Payını Aldı

Esra Erol tarafından sunulan izdivaç programına katılarak taliplerini arayan Caner Toygar, taytlı bir talip istemediğini açıklayınca stüdyoda kargaşa çıktı.

Caner Nihayet Ağzının Payını Aldı
Caner Nihayet Ağzının Payını Aldı Nilay Işık
Bu içerik 7015 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bir döneme damgasını vuran ve şimdilerde de Esra Erol tarafından sunulan izdivaç programına katılarak taliplerini arayan Caner Toygar, taytlı bir eş istemediğini açıklayınca stüdyodakiler birbirine girdi.

Kendisi için gelen taliplerinden birinin tayt girmesi üzerine eleştiriler yağdıran Caner'e en sert tepki, Uzman Psikolog Yeşim Hanım'dan geldi.

Talibinin tayt giymesinden rahatsız olan Toygar, bundan sonra kimseye tayt giydirmeyeceğini, locadakilerin de artık etek giyemeceklerini ifade edince olanlar oldu.

Programda çiftlere yol göstermek üzere bulunan Uzman Psikolog Yeşim Hanım, program katılımcılarının tayt giyip giymemelerinin Caner'i ilgilendirmediğini söyleyerek durum karşısındaki tepkisini sergiledi.

Türk kadınının giyim konusunda özgür olduğunu belirten uzman psikolog, ahlakın beyinde olduğunu ve giyim meselesinin asla bir ahlak göstergesi olmadığını ifade etti.

Caner Toygar'ın Türkiye'de örnek bir genç olarak konuşmalarına çok dikkat etmesi gerektiğini söyleyen psikolog, bu gibi meseleleri talibi ile arasında konuşup halletmesini önererek tepkisini sert bir şekilde ortaya koydu.

esra erol esra erol'da esra erol izdivaç esra erol yeni sezon esra erol caner caner toygar caner esra erol caner tülin caner bardak kırma damat caner caner tülin aşkı yeşim akıncı psikolog yeşim akıncı caner tayt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500