Caner Oğlunu Asena'dan Alacak

Sevgilisi Şükran Ovalı ile evlendiği günden beri eski eşi Asena Atalay tarafından rahatsız edilen ünlü futbolcu Caner Erkin, çocuğunun velayetini alacağını açıkladı.

Caner Oğlunu Asena'dan Alacak
Caner Oğlunu Asena'dan Alacak Nilay Işık
Bu içerik 5002 kez okundu.

Ünlü bir oyuncu olan sevgilisi Şükran Ovalı ile evlendiği günden beri eski eşi Asena Atalay tarafından rahatsız edilen ünlü futbolcu Caner Erkin, oğlunun velayetini alacağını açıkladı.

Geçtiğimiz gün gittiği Bebek'te objektiflere yakalanan Erkin, uzun süre kaldığı bankadan çıkarken kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Eski eşi nedeniyle magazin gündeminde adından sıklıkla söz ettiren ünlü futbolcu, konuya dair merak edilenleri anlattı. Asena Atalay’a hediye ettiği Mercedes marka aracı geri alacağı iddiaları hakkında konuşan Erkin, aracını zaten aldığını fakat haberlerin yeni çıktığını söyledi.

Eski eşi tarafından oğlu Çınar'ın masraflarını ödemediği iddiaları doğrultusunda açılan icra takiplerinde de değinen futbolcu, oğlunun bütün giderlerini karşıladığını ve bundan sonra Çınar'ın velayetini alabilmek için elinden geleni yapacağını ifade etti. Her şeyi aldığı gibi oğlunun velayetini de alacağını dile getiren Erkin, bu ifadeleri ile bir hayli dikkat çekti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Game of Thrones Seçmelerine Katılacak
 
Asena Atalay Caner Erkin Caner Erkin Asena Atalay Asena Erkin Caner Erkin Asena Erkin Asena Atalay Mercedes Caner Erkin Evlendi Caner Erkin Eşi Caner Erkin Şükran Ovalı Caner Erkin Oğlu Caner Erkin Velayet Şükran Ovalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500