Caner'in Mutluluğu Asena'yı Depresyona Soktu

Futbolcu eşi Caner Erkin'le evli olduğu süre boyunca magazin gündeminden düşmek bilmeyen Asena Atalay'ın, boşanmanın ardından bir klinikte depresyon tedavisi görmeye başladığı iddia edildi.

Caner'in Mutluluğu Asena'yı Depresyona Soktu
Caner'in Mutluluğu Asena'yı Depresyona Soktu Nilay Işık
Bu içerik 2349 kez okundu.

Futbolcu Caner Erkin'le evli olduğu süreçte adı 'ikoncan'a çıkan Asena Atalay, boşanmanın ardından magazin sunuculuğu işini de kaybedince bunalıma girdi. Bir klinikte depresyon tedavisi görmeye başladığı iddia edilen Asena Atalay hakkındaki bu iddia, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Fenerbahçe'den Beşiktaş'a transfer olan ve oyuncu Şükran Ovalı'yla doludizgin bir şekilde aşk yaşayan Erkin'in eski eşi Atalay, kayıplara karıştı.

Erkin'le boşandıktan sonra hem madden hem de manen çöken ve bir türlü toparlanamayan Asena Atalay'ın, hem işte hem de aşkta kaybetmeyi kabullenemediği ve özel bir klinikte depresyon tedavisi görmeye başladığı iddia edildi.

caner erkin asena erkin asena atalay caner erkin asena atalay caner erkin eşi caner erkin eski eşi caner erkin sevgilisi şükran ovalı caner erkin şükran ovalı caner erkin evlilik teklifi asena atalay depresyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500