Canlı Yayında Hesaplaşma Günü

Sabah yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programının sunucularından Lerzan Mutlu, canlı yayına Bülent Ersoy bağlanınca stüdyoyu terk etti.

Canlı Yayında Hesaplaşma Günü
Canlı Yayında Hesaplaşma Günü Meltem Yuksel
Bu içerik 1549 kez okundu.

Geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde Oya Aydoğan’ın vefat etmesinden sonra yıldızları bir türlü barışmayan hatta davalık olan Lerzan Mutlu ve Bülent Ersoy arasında canlı yayında tartışma yaşandı.

Programa telefonla bağlandığını öğrenen, Mutlu, ilk başta stüdyoyu terk etti fakat daha sonra geri döndü. Hem kendisinin hem de annesinin 3 ay boyunca ağladığını ifade etti.

Ersoy, ilk önce programın hayırlı uğurlu olmasını dileyerek konuyu açtı. Allah’tan başka kimseden korkusu olmadığını, amacının kırmak, ağlatmak olsaydı eğer bütün programlara bağlanabileceğini ve bir atımda bulunup bulunmadığını sordu. Konu hakkında hiçbir yorum yapmadığını belirten sanatçı, kendisine anası dediğini ve anasının ona bağırıp bağırmadığını sorguladı.

O sırada gözyaşlarına hakim olmayan Mutlu, ise konuşmasında, bacak kadar kadınım. Sizin üzerinizden beni yıkmaya çalıştılar. Büyük bir isim olduğunuz için canımın yanmasına siz neden oldunuz. Sizi asla affetmeyeceğim dedi. Bunun üzerine Bülent Ersoy, sadece Affetmenin Allah’a mahsus olduğunu söyledi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eşkıya'da Ayrılık Vakti

 

 

Bacak Bülent Ersoy Canlı Dava Lerzan Mutlu Oya Aydoğan Renkli Sayfalar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500