Canlı Yayında Şoke Eden İddialar!

Zerrin Özer'in dün akşam nikah masasına oturduğu eşi Murat Akıncı hakkında bomba iddialar ortaya atıldı.

Canlı Yayında Şoke Eden İddialar!
Canlı Yayında Şoke Eden İddialar! Meltem Yuksel
Bu içerik 861 kez okundu.

61 yaşındaki ünlü şarkıcı Zerrin Özer, kendisinden yaşça küçük sevgilisi Murat Akıncı ile nikâh masasına oturdu. Özer’in Zekeriyaköy’deki villasının bahçesinde gerçekleşen törenle dünyaevine giren çiftin mutluluğu kısa sürdü.

Şarkıcının eşi Murat Akıncı'nın eski sevgilisi 2. Sayfa programının canlı yayınına bağlandı. Çiftin düğün fotoğraflarını gören Sema Hanım şoke eden bir iddiada bulunurken Akıncı’nın kendisini dolandırdığını ifade eden Seda Hanım ise şunları söyledi;

Kendisi 16 Kasım 1984 doğumlu. Ben bu adamla Mahmut Atalay adı ile tanıştım. Kardeşi Amerika'da okuyordu. Onun işlemlerini hallettik, o vasıta ile tanıştık. Benden 1000 TL borç aldı. ‘Akşama vereceğim’ dedi, gerçekten verdi. Bu güven yaratma adımıydı. Sonra bir gün 'kardeşim için para lazım' dedi. O kadar çok para transferi oldu ki aramızda... Bu arada annesi de her fırsatta 'Çok yardımcı oldun, Allah razı olsun' diyor. Kendilerini çok zengin gösteriyorlardı.

Murat ile evlilik gibi bir düşüncemiz yoktu. Kendisinin anlatamayacağım derecede büyük şeyleri var. Ben tehditleri başlayınca onu tanıdım. Türkiye'nin tanınmış mafya adamlarının yanında çalıştığı için tehditlerle bezdirmeye çalıştı. 1,5 yıl içinde benden aldığı para 400 bin TL civarında oldu. Benim bir çocuğum var, benim çocuğumu ölümle tehdit etti. Okuluna kadar her şeyi araştırmış. Tüm mesaj kayıtları mahkemede var.

Nüfus kayıtlarına baktığınızda adı Murat Akıncı olarak çıkıyor. Annesiyle beraber gözümün önünde para alıp, harcamaya gittikleri gün en çok canımı acıtan. İnanamayacağınız kadar korkunç tehdit ve davranışları var. Annesi hakkında da suç duyurum var. Çünkü hesaplar onun adına. Zerrin Özer ile fotoğrafını görünce çok sevindim. Gökte ararken, yerde buldum kendisini. 2016 yılından beri peşindeydim.

Bu anlatabildiklerin Zerrin Hanım'ın duyduklarının 10'da 1'i. Malını kaptırmasın. Murat Akıncı, çocuklarının nafakalarına kadar alan bir adam. Benim adımı duyduğu zaman çok çekineceğini biliyorum. Benim elimde o kadar çok belge var ki... Bu zaman kadar ortaya çıkmamasının nedeni de yüzünü göstermek istememesidir.

2. sayfa programının sunucusu Gülşen Yüksel yaptığı açıklamada şunları söyledi; Murat Akıncı tarafından dolandırıldığını iddia eden 3 kişi daha var. Onlarda aynı şekilde mağdur edilmiş.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Demet Akalın’ın ‘Kavaltı’ İsyanı

 

 

 

Zerrin Özer Zerrin Özer Eşi Murat Akıncı Düğün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500