Cem Yılmaz'ın Adını Duyunca Çıldırıyor

Biten ilişkilerini yeniden gözden geçirecekleri iddia edilen Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz ikilisinden Yağtu, kendisine eski eşi hakkında soru sorulmamasını istedi.

Cem Yılmaz'ın Adını Duyunca Çıldırıyor
Cem Yılmaz'ın Adını Duyunca Çıldırıyor Nilay Işık
Bu içerik 1722 kez okundu.

Eski eşi Ahu Yağtu ile barışacağı iddia edilirken Ebru Şallı ile görüntülenen Cem Yılmaz'ın kafaları karıştırması üzerine soru yağmuruna tutulan Yağtu, kendisine Cem Yılmaz'la ilgili soru sorulmasını istemediğini söyledi.

Geçtiğimiz gün Çeşme'de Ebru Şallı ile tatil yaparken objektiflere yakalanan Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'yu bir hayli sinirlendirdi. Bebek'te objektiflere yakalanan Yağtu; iki hafta önce birlikte vakit geçirdiği ve yeniden barışacağı iddia edilen eski eşi Cem Yılmaz'ın Şallı ile anılmasından dolayı oldukça rahatsız görünüyordu.

Kendisine eski eşi Cem Yılmaz'la ilgili soru sorulmasını istemediğini dile getiren ve böylelikle bütün yolları kapatan Yağtu, yalnızca oğlu Kemal ve işiyle ilgilendiğini ifade ederek yaşananlar karşısındaki tepkisini sergiledi.

cem yılmaz cem yılmaz sevgilisi cem yılmaz eski eşi cem yılmaz eski karısı cem yılmaz ahu yağtu cem yılmaz ahu yağtu birlikte cem yılmaz oğlu cem yılmaz oğlu kemal cem yılmaz ebru şallı ebru şallı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500