Cenazede Tartışma Yaratan Görüntü

Türk sinema ve tiyatrosunun usta ismi Enis Fosforoğlu, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Fosforoğlu'nun cenazesinde objektife yansıyan anlar ise pes dedirtti. Hamdi Alkan’ın, tabuta kapanıp, gözyaşı döken oyuncu eşi Selen Görgüzel’i görüntülenmesi tepkilere neden oldu.

Cenazede Tartışma Yaratan Görüntü
Cenazede Tartışma Yaratan Görüntü Meltem Yuksel
Bu içerik 1051 kez okundu.

Geçirdiği kalp krizi sonucu 71 yaşında hayatını kaybeden tiyatro ve sinema sanatçısı Enis Fosforoğlu için Kadıköy Haldun Taner Sahnesi’nde dün tören düzenledi.

Törene sanat camiasından birçok arkadaşı, öğrencileri ve sevenleri katıldı. Son dönemde cenazelerinde ünlülerle fotoğraf çektirme merakı büyük tepkilere neden olmuştu.

Dün Enis Fosforoğlu’nun cenazesinde farklı durum yaşandı. Yönetmen Hamdi Alkan, tabuta kapanıp, gözyaşı döken oyuncu eşi Selen Görgüzel’i görüntüledi. Fotoğraf çeken Hamdi Alkan'ı görenler hayrete düştü. Fotoğrafın sosyal medyada yayılmasının ardından çifte tepki yağmaya başladı.

Görgüzel, eleştirilerin ardından sosyal medya hesabında yazılı bir açıklama yayınladı:

"Vicdansızsınız! Lanet olsun sizin magazin anlayışınıza! Benim acımı sorgulayacak kadar kendinizi Allahlaştırmaya kalkıyorsunuz! 'Baba' dediğim Enis abimi kaybetmişim yüreğim dağlanırken tabut başındaki fotoğrafımı paylaşıp, acımı şova döndüren sizsiniz! Bir de 'tabut başında poz verdi' diye haber yapmışsınız, yazıklar olsun size! Eşimden ben rica ettim 'Enis babamın tabut ve cenaze fotoğraflarını çek' diye çünkü hayat Instagram'dan ibaret değil. 'Aile arşiv' denilen bir şey var acını sevincini özel sakladığın! Ben çekip bir yerde mi paylaştım? Çeken siz! Haber yapan siz! Yerilen ben! Enis baba çok özür dilerim böyle saçma sapan bir magazin haberinde adın benim yüzümden geçtiği için!"

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Demet Şener İstenmeyen Gelin mi?

 

 

Enis Fosforoğlu Hamdi Alkan Selen Görgüzel Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500