Çengelli İğne Beşiktaş'a da Girdi

Beşiktaş'ın Portekizli ünlü yıldızı Quaresma, eşi Dafne Santos ile birlikte çektirdiği fotoğrafındaki yaka iğnesi ile akıllara İbrahim Erkal'ı getirdi.

Çengelli İğne Beşiktaş'a da Girdi
Çengelli İğne Beşiktaş'a da Girdi Nilay Işık
Bu içerik 4166 kez okundu.

 

Sezonu Beşiktaş ile şampiyon olarak tamamlayan ve ardından ülkesi Portekiz'in Milli Takımı'yla da EURO 2016'yı kazanan dünyaca ünlü futbol yıldızı Ricardo Quaresma, eşi Dafne Santos ile birlikte çektirdiği fotoğrafında giydiği gömleğin yakasına taktığı çengelli iğne ile akıllara ünlü şarkıcı İbrahim Erkal'ı getirdi.

Sezonu Beşiktaş ile birlikte şampiyon olarak kapatan Quaresma'nın, eşi ile birlikte tatiline devam etmekte olduğu öğrenildi.

YAKA İĞNESİ DİKKAT ÇEKTİ

Dafne Santos'u da yanına alarak poz veren dünyaca ünlü futbolcu, yeni tarzıyla kameraların karşısına geçti.

Giydiği etek şort ile görenleri hayrete düşüren Portekizli yıldız, gömleğinin yakasına taktığı çengelli iğne ile de bir hayli dikkat çekmeyi başardı.

İLK OLARAK İBRAHİM ERKAL'DA GÖRÜLMÜŞTÜ

Dünyaca ünlü futbolcunun yakasına taktığı çengelli iğne, akıllara ünlü şarkıcı İbrahim Erkal'ı getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ünlü isimlere ithafen düzenlenen iftar yemeğine katılan İbrahim Erkal, boynuna taktığı devasa boyuttaki iğneyle gecenin en çok dikkat çeken ismi olmuş ve magazin gündemini de bir hayli meşgul etmişti.

ricardo quaresma quaresma ricardo quaresma eşi quaresma nereli dafne santos quaresma etek şort quaresma çengelli iğne quaresma yaka iğnesi son dakika magazin quaresma ibrahim erkal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500