Cengiz Kurtoğlu’ndan Tepki Çeken Sansür

Cengiz Kurtoğlu Jolly Joker Vadistanbul'da hayranlarıyla buluştu. Sahnede bir hayranı sevgilisine evlilik sürpriz evlilik teklifinde bulundu. Teklifin ardından birbirleri ile öpüşen çifti gören Kurtoğlu, bir anda panikledi.

Cengiz Kurtoğlu’ndan Tepki Çeken Sansür
Cengiz Kurtoğlu’ndan Tepki Çeken Sansür Meltem Yuksel
Bu içerik 992 kez okundu.

Arabesk müziğinin ünlü ismi Cengiz Kurtoğlu, Jolly Joker Vadistanbul'da hayranlarıyla buluştu. Kurtoğlu, konserinin sonlarına doğru ise evlilik yolunda ilk adımlarını sahnesine atmak isteyen genç hayranlarının mutluluklarına şahitlik etti.

Sahneye çağırdığı gençlere mutlu bir yuva kurmanın şifrelerini veren ve hayat tecrübelerinden örnekler sunan Cengiz Kurtoğlu, evlilik teklifinin ardından birbirleri ile öpüşen çifti görünce panikledi.

Seyircilerin şaşkın bakışları arasında ''Ne yapıyorsunuz arkadaşlar, o işi evlenince evde halledersiniz. Amannn...'' sözleri ile genç çiftin ilk öpücüğünü elleriyle sansürleyen Kurtoğlu, seyirciyi güldürdü.

Bu anların ardından Kurtoğlu, çifte "Sizden tek bir isteğim var. 50 yıl sonra yaşarsam yine bu sahnede buluşalım ve her şey nasıl gidiyor konuşalım" dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

O Şarkısını Kabe’ye Yazmış!

Cengiz Kurtoğlu Sahne Evlilik Evlilik Teklifi Konser Öpücük Jolly Joker Vadistanbul Jolly Joker
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500