Çeşme Tatilini Paraya Çevirdi

Son olarak İstanbul Sokakları dizisindeki başrolü ile ekranlara gelen başarılı oyuncu Gizem Karaca, dizinin final yapmasının ardından kendisini sevgilisinin yanına Çeşme’ye attı.

Çeşme Tatilini Paraya Çevirdi
Çeşme Tatilini Paraya Çevirdi Reyhan Yücel
Bu içerik 2522 kez okundu.

 

Sevgilisi Kemal Ekmekçi ile birlikte Çeşme’de tatil yapan Gizem Karaca, yaz aylarını paraya dönüştürerek ticarete atıldı.

Başarılı oyuncu Gizem Karaca, oynadığı dizinin final yapmasının ardından soluğu Çeşme’de aldı. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Kemal Ekmekçi ile birlikte Çeşme’de yazın tadını çıkaran Karaca, aynı zamanda ticarete de atıldı. Sevgilisinin ortağı olduğu Aya Yorgi Beach’de özel bir locası olan Karaca, burada bir tasarım butik açtı. Kendi tasarladığı sandaletleri sergileyen ve satan güzel oyuncu, uzun yaz tatilini bu şekilde değerlendirmeyi düşünerek oyunculuğun yanı sıra ticaret ile de ilgilenmeye başladı. Ahşap ve küçük bir alanda sandaletlerini satışa çıkaran Karaca, arkadaşları için özel tasarımlar yapıyor. Beach’e gelenlerin ilgi odağı olan butiğin İstanbul’da da bir şubesi olup olmayacağı ise merak konusu. 

Gizem Karaca, sevgilisi ile birlikte geçirdiği keyifli tatilin fotoğraflarını sosyal medya hesabı Instagram’dan takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor. Romantik fotoğrafların altına aşk ve şükür dolu mesajlar paylaşan Karaca, sevgilisi ile aşk dolu birlikteliğini yansıtmaktan çekinmiyor. Yaşadığı aşk dolu birlikteliğin evliliğe dönüşmesi hakkında geçtiğimiz günlerde "Henüz böyle birşey düşünmüyoruz" şeklinde bir yorum yapan Gizem Karaca, sevgilisi ile yakın zamanda hayatlarını birleştirme gibi bir planları olmadığını ve böyle çok mutlu olduklarını ifade etmişti. İkilinin yakın zamanda evlenip evlenmeyeceği ise merak konusu.

GAZETECİLERDEN RAHATSIZ OLDU

Geçtiğimiz günlerde sevgilisinin ortağı olduğu Beach’de denize girerken görüntülenen Gizem Karaca, gazetecilerin görüntü aldığını görünce apar topar denizden çıkmıştı. Hızla duş alan güzel oyuncu, locasına geçmiş ve görüntü vermekten kaçınarak güneşlenmeye devam etmişti.

son dakika magazin Gizem Karaca Kemal Ekmekçi Aya Yorgi Beach Tren Çeşme İstanbul Sokakları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500