Cesur ve Güzel Nefes Kesecek

İlk bölümünü seyirci ile buluşturmaya hazırlanan 'Cesur ve Güzel' dizisi, seyircisini ekran başına kilitleyeceğe benziyor.

Cesur ve Güzel Nefes Kesecek
Cesur ve Güzel Nefes Kesecek Nilay Işık
Bu içerik 2018 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Uzun zamandır merakla beklenen ve nihayet görücüye çıkmaya hazırlanan 'Cesur ve Güzel' dizisi, ilk bölümünü bu akşam seyircisi ile buluşturuyor.

Genç ve yakışıklı bir delikanlı olan Cesur Alemdaroğlu, babasının çalınan hayatını geri alabilmek için planlar yaparak arabasını sürmektedir. İstanbul'un yakınında bulunan Korludağ Kasabası'na doğru giderken derin düşüncelere dalan genç adam, atıyla dört nala gelen bir güzel görür.

Kontrolden çıkmış bir şekilde binicisini bir yandan öbür yana savuran ve bir tarafı uçurum olan yolda dört nala ilerleyen atı, adına yakışır şekilde Cesur durdurur.

Güzeller güzeli Sühan ile böylelikle tanışmış olan Cesur, aradığı adamın kızının Sühan olduğunu öğrenince kafasında planlar yapmaya başlar.

1. bölümü ile seyircisini ekran başına kilitleyecek olan 'Cesur ve Güzel' bu akşam saat 20.00'de Star TV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkacak.

cesur ve güzel cesur ve güzel oyuncuları cesur ve güzel ne zaman cesur ve güzel kaçta cesur ve güzel fragman cesur ve güzel yeni bölüm cesur ve güzel kıvanç cesur ve güzel tuba kıvanç tatlıtuğ tuba büyüküstün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500